Wczytuję dane...
Produkt dostępny
Model: MACIC 2 ZOOM
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: DJI
 

DJI Mavic 2  ZOOM 

Kup dowolnego drona marki DJI i otrzymaj rabat 20% na szkolenie UAVO.

Szczegóły promocji znajdziesz na ulotce dołączonej do produktu.

Najnowszy produkt DJI

DJI Mavic 2 Zoom posiada matrycę 12 MP 1/2.3" CMOS, która zapewnia wyjątkowość jakość materiałów wideo. Dodatkowo kamera została wyposażona w 4-krotny zoom optyczny (w jakości Full HD). Precyzyjny 3-osiowy gimbal zapewnia płynne i stabilne ujęcia w powietrzu. Hybrydowy fokus łączy w sobie detekcję fazy i kontrastu w celu uzyskania jeszcze większej precyzji.

Maksymalna wydajność

Proces optymalizacji i usprawnień pozwolił na wydłużenie maksymalnego czasu lotu aż do 31 minut! Wykorzystaj go w pełni, mając do dyspozycji maksymalny zasięg transmisji wynoszący 5000 m. DJI Mavic 2 Zoom w otwartych przestrzeniach potrafi uzyskać prędkość wynoszącą nawet 72 km/h!

Niezrównana mobilność

Seria DJI Mavic wyróżnia się wysoką mobilnością. Zaplanuj swoje idealne nagranie gdziekolwiek chcesz. Składane ramiona sprawiają, że transport DJI Mavic 2 Zoom jest łatwy i prosty. Wyciągane drążki aparatury czy dedykowany uchwyt na smartfona zapewni Tobie komfort użytkowania.

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

Nowy system wielokierunkowego wykrywania przeszkód pomoże Ci w bezpiecznym wykonywaniu lotów. Integracja z systemem APAS pozwala na omijanie przeszkód znajdujących się z tyłu lub z przodu drona. Podczas podążania za obiektem dron wykryje i rozpozna przeszkody nie przerywając rozpoczętego nagrywania wideo.

Zdjęcia w rozdzielczości 48 megapikseli

Podczas wykonywania zdjęć z odpowiednikiem formatu 24 mm, kamera DJI Mavic 2 Zoom będzie w stanie wykonać i połączyć 9 zdjęć w jedno. Uzyskaj niezrównany efekt 48 megapikselowego zdjęcia o niezwykłej szczegółowości i jakości.

Dodatkowo do dyspozycji użytkownika są cztery tryby panoramiczne:

  • Sferyczne
  • Poziome
  • Pionowe

Inteligentne śledzenie obiektów

Nowa wersja funkcji ActiveTrack 2.0 zapewnia szczegółowe śledzenie obiektów. Od teraz mechanizm korzysta z obrazów 2D (z kamery) jak również skanuje rzut 3D generowany przez kamerę oraz przednie czujniki wizyjne. Inteligentne systemy przewidywania potrafią podążać za obiektem, nawet jeśli obiekt chwilowo znajdzie się za przeszkodą.

Transmisja OcuSync 2.0

Zastosowanie systemu transmisji DJI OcuSync 2.0 zapewnia podgląd wideo bez wysokich opóźnień. Dodatkowo umożliwia podłączenie DJI Goggles bezprzewodowo. Uzyskaj niezapomniane chwile bezpośrednio z pierwszoplanowego widoku.

DJI Mavic 2 Zoom umożliwia wykorzystanie kodeka H.265/HEVC, który zawiera o 50% więcej szczegółów niż wideo z wykorzystaniem kodeka H.265/AVC.

W zestawie

Polecamy