Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Model: DJI0001
Waga produktu: 0.0000 kg
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: 0
 

  DJI Matrice 600DJI Matrice 600 to najnowsza platforma do filmowania z powietrza, zaprojektowana dla profesjonalistów z myślą o tworzeniu niesamowitych wideo. Doskonale sprawdzi się także w zastosowaniach przemysłowych. Matrice 600 jest ściśle zintegrowany z kontrolerem lotu A3 i Lightbridge 2. Szybki w montażu mimo zastosowania aż sześciu akumulatorów! 

Modułowa konstrukcja sprawia, że M600 jest łatwy w konfiguracji i gotowy do użycia w kilka minut. Konstrukcja jest pyłoszczelna. dzięki czemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo elektronice i napędowi. Jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami Zenmuse, maksymalna ładowność to 6kg co oznacza że możemy zastosować w nim stabilizator DJI Ronin MX. 

Matrice 600 jest kompatybilny z wieloma kamaremi dostepnymi na rynku, co czyni go jedną z najbardziej uniwersalnych platform powietrznych na rynku.

 

Potrójna redundancja i porównywanie danych w tym samym czasie z trzech jednostek anten sprawia że Matrice 600 zachowuje się w powietrzu dokładnie tak jak chcemy. Inteligentny zestaw można rozszerzyć o GNSS i IMU dla kontrolera A3 co da nam jeszcze większą dokładność pomiarów. 

Dzięki zastosowaniu, aż sześciu akumulatorów Matrice 600 oferuje wydłużony czas lotu, a także daleki zasięg do 5 km.
Transmisja obrazu przekazywana jest w jakości HD. Płyta główna jest zbudowana z lekkich materiałów tak aby maksymalnie wydłużyć czas lotu. Wszystkie 6 akumulatory włącza się jednym przyciskiem co niewątpliwie pozwala szybciej uruchomić platformę. W razie awarii jednego akumulatora w czasie lotu system nas niezwłocznie o tym informuje i nadal utrzymuje się w powietrzu. Dzięki zastosowaniu technologii DJI Lightbridge 2 transmisja obrazu może być przekazywana na odległość do 5km na żywo. Jakość przesyłu to maksymalnie 1080P/60fps ale do wyboru mamy także niższe jakości obrazu.

 

Matrice 600 współpracuje z aplikacjami DJI GO i DJI Assistant 2. Mamy dzięki temu podgląd w tablecie lub telefonie na żywo w jakości HD, wgląd do stanu akumulatorów, siły transmisji i wiele innych. Z Aplikacji można także sterować ustawieniami kamery jeśli pracujemy na X5 lub X5R. 


M600 posiada otwarte oprogramowanie dla deweloperów. Jest w pełni kompatybilny z aplikacją SDK.Wyposażony w porty API jest w pełni kompatybilny z pozostałymi urządzeniami DJI. Można zastosować w nim system Guidance. 


W zestawie:

Kompletny DJI Matrice 600

6x akumulator TB47S

2x hub do ładowania 4 akumulatorów

2x zasilacz ładowania

Niezbędne okablowanie

Polecamy