Model: 008670
Waga produktu: 0.0000 kg
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: 0
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 

Deskorolka elektryczna Yuneec E-GO 2

 Po wielkim sukcesie e-deskorolki E-GO, doczekaliśmy się kontynuacji w wielkim stylu!
Modele-centrum prezentują najnowszy produkt firmy Yuneec, czyli udoskonaloną pod każdym względem elektryczną deskorolkę E-GO2 w trzech wersjach kolorystycznych.

Ośmiowarstwowa deskorolka, wykonana z drewna kompozytowego, wyposażona jest w dwa tryby prędkości dla każdego użytkownika.

Yuneec International zaprojektował, opracował i wyprodukował elektryczny system napędowy E-GO 2 w oparciu o doświadczenie działu lotnictwa zdobywane przez przeszło dekadę. 
Dzięki silnikowi 400W nie musimy skupiać się na tradycyjnym „odpychaniu” deski, a jedynie czerpać olbrzymią frajdę z jazdy!

Sterowanie E-Go2 odbywa się za pomocą bezprzewodowego kontrolera, pracującego w technologii bluetooth. Dodatkowo pilot posiada opcję wyboru trybu jazdy (podstawowy i dynamiczny) który można przełączyć za pomocą jednego przycisku. Kolejne tryby jazdy to Sport i ECO które także można szybko przełączyć poprzez pilot sterowania. Pomiędzy silnikiem i akumulatorem znajduje się elektroniczna jednostka sterująca. System został tak zaprojektowany aby zapewnić bezprzewodową komunikację, solidność i niezawodność całego sprzętu. 


Dzięki najnowszej technologii, akumulator LiPo E-GO 2 mieści się w opatentowanej elastycznej i wodoszczelnej obudowie która zmienia kształt pod wpływem ruchu. Gniazdo USB umożliwia ładowanie akumulatora pilota bezpośrednio z akumulatora deskorolki. Ergonomiczny kształt pilota bezprzewodowego sprawia, że jest miły w dotyku i łatwy w użyciu. Posiada system blokady, diody informacyjne LED, ustawienia prędkości, ustawienia przyspieszenia a nawet latarkę. Pasek bezpieczeństwa zapobiega zgubieniu pilota. Waga to tylko 60g.


Dzięki dedykowanej aplikacji I-GO Yuneec (dla iOS oraz Android) deskorolką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Na pulpicie aplikacji pokazywane są najważniejsze informacje takie jak: prędkość jazdy, status baterii, temperatura układu.
Bezprzewodowy kontroler
Przyśpieszaj lub hamuj  za pomocą jednego palca, dzięki komunikującemu się w technologii Bluetooth kontrolera.
Trzy wersje kolorystyczne
Deskorolki E-GO2 dostępne są w trzech kolorach: Royal Wave (niebieska), Cool Mint (miętowa) oraz Hot Pink (różowa) 
Lekka i kompaktowa
Ważąca jedynie 6,3 kg deskorolka E-GO2 jest poręczna i wygodna. 
Nowy, oryginalny wygląd
Nowy "futurystyczny" kształt E-GO2 pozwala na pełną kontrolę deski i świetne sterowanie


Specyfikacja
Udźwig: 100 kg
Zasięg: 29 km
Prędkość maksymalna: 20 km/h
Silniki: bezszczotkowe
Moc: 400W
Czas ładowania: 3-5 godzin
Waga: 6,3 kg
Wymiary: 91 x 24 cm
Średnica kółek: 90 mm
Materiał kółek: poliuretan
Sterowanie: kontroler Bluetooth


Polecamy