Produkt dostępny!
Model: DJI0121-08
Kod producenta: DJI0121-08
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 24
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: DJI
 

 

W zestawie zawarty 6 ramienny hexcopter , elektronika  oraz   najnowszy Gimbal poziomujący kamerę  ( kamera nie wchodzi w skład zestawu )

Cały zestaw wykonany jest z najwyższej jakości materiałów czego efektem jest wysoka sprawność oraz bezawaryjne użytkowanie.

Model z transmisją video na żywo

Nadzwyczaj piękne stabilne ujęcia filmowe  lepsze niż w quadrocopterach 4 -ro ramiennych

Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństo lotu  oraz jakość to nie szukaj tanich podróbek i kompromisów !

Hexocopter

nr. 1 

                                                                                                                                                              

Zobacz rewelacyjne mozliwości - Film

                                     

F550 to doskonała platforma produkcji DJI w wersji prawie gotowej do lotu (ARF).  Łatwość montażu konstrukcji, szeroka gama części zamiennych i niezawodność platformy sprawiają, że jest to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) zestaw hexakoptera ARF na rynku. Świetnie dobrane silniki i regulatory wpływają na długi czas lotu i ponad przeciętny udźwig dla platformy o tej wielkosci. Zestaw zawiera śmigła dla różnych rodzajów zasilania (8" i 10" śmigła dla 3s li-po oraz 4s li-po). W przypadku uszkodzenia jednego lub kilku elementów można w łatwy sposób dokonać wymiany we własnym zakresie. Zestaw nadaje się idealnie do podniesienia małej kamery np. GoPro.

Cały zestaw firmy DJI 
 

Nadajnik FPV do transmisji  video + OSD parametry lotu

FPV  DJI 5.8GHz Video Downlink, nadajnik video - DJI

Moc 500mW

Producent podaje zasięg w terenie otwartym  ok 300-600m ,  my wykonywalismy próby i udało sie uzyskać zasięg blisko 1km

Nadajnik pokładowy i ( Opcjonalnie odbiornik ) 5.8GHz, służące do transmisji video w czasie rzeczywistym z pokładów multicopter'ów DJI WooKong-M. Można także dodać urządzenie WKM iOSD MarkII do dodatkowej transmisji telemetrii na ekranie.

W zestawie zawarty jest najnowszy automatyczny Gimbal H3-3D poziomujący i stabilizujący kamerę ( kamera nie wchodzi w skład zestawu )

Bardzo wytrzymała konstrukcja z wysokowydajnymi silnikami idealnie nadaję się na model dla początkującego adepta Multi-copterów.
Bardzo wytrzymała konstrukcja ramy.
Zestaw do latania rekreacyjnego oraz do profesjonalnego filmowania  za pomocą kamery GoPro 
Dobrej jakości silniki z dopasowanymii szybkimi regulatorami ESC.
Dostępność części zamiennych do ramy jak również elektroniki.
Centralna płytka nośna jednocześnie pełni rolę rozprowadzanie prądu 
Bardzo wytrzymałe 6 szt  i sztywnych ramion modelu.
DJI 5.8GHz Video Downlink transmisja video w czasie rzeczywistym ( FPV Zestaw DJI 5.8GHz Video Downlink, nadajnik i odbiornik video - DJI )
WKM iOSD Mini On Screen Display  telemetria w czasie rzeczywistym ( wszystkie parametry lotu )
 

Parametry telemetrii

- wysokość
- odległość 
- pozycję
- napięcie bateri i pomiar zużycia 
- kąt przechyłu quadrokoptera (wzystkie kierunki)
- ilość satelit
- tryb lotu (GPS, ATTI, Manual)
- azymut
- kompas
- prędkość wznoszenia/opadania
- prędkość lotu
- linię horyzontu

Platforma jest bardzo prosta zawiera wszystko co potrzebne do montażu lecz należy pamiętać że połączenia śrubowe ZAP Z- 42 zabezpieczamy klejem niebieskim Loctite itp


 Sterownik Naza oraz kompas zapewnia kontrolę na d pracą silników oraz GPSNaza - M V2 może pracować w trzech trybach lotu:
Tryb ręczny - pełne sterowanie z przechyłami jak w klasycznych śmigłowcach akrobacyjnych

Tryb w stabilizacji " Atti  - jednostka automatycznie stabilizuje model i wisi na zadanej wysokości 9 tryb ten jest odpowiedni do filmowania i fotografowania
Tryb w stabilizacji GPS " Atti Tryb GPS - W przypadku utraty sygnału z nadajnika awaryjnie wylądujeNAZA M V2 to oferujący wiele ciekawych funkcji kontroler do wielowirnikowców wraz z modułem GPS, który zapewnia wspaniałe samopoziomowanie i utrzymywanie wysokości, które w całości wyeliminuje stres związany z lataniem modelami RC, zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie. NAZA może być zainstalowana również w innych konstrukacjach, nawet ośmiowirnikowych.

 

Gimbal H3-3D to kolejna innowacyjna konstrukcja inzynierów DJI - tym razem dedykowana dla kamer GoPro Hero 3. Gimbal obsługuje dwie osie (pitch oraz roll), jest bardzo precyzyjny, zapewnia dużą stabilność i jest łatwy w instalacji. H3-2D został stworzony do zastosowań profesjonalnych. Nawet podczas latania z dużymi prędkościami gimbal działa precyzyjnie (±0.08° obrotu dla każdej płaszczyzny) i zapewnia niespotykaną stabilność obrazu.

Utrzymuje kamerę w stałym położeniu co przekłada się na piękne ujęcia filmowe , oczywiście możemy ewentualną kamerę opuszczać oraz unosić  za pomocą nadajnika.


Zestaw zawiera:

Hexocopter z osprzętem poziomującym kamerę z transmisją video oraz telemetrią

Potrzebne do uruchomienia 

Aparatura 8 kanałowa z funkcjami helikopterów 
Akumulator 4 S  min 4000mA 35C
Ładowarka 

Monitor FPV

Kamera GoPro 4 Silver lub 4 Black

Polecamy