Produkt dostępny!
Model: 008217
Kod producenta: 008217
Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 24
Wysyłka od: 6.90 zł
 

Ręczny Gimbal FY-G4 Plus do Smartfonów


Nowej generacji G4 Steadycam to 3-osiowy ręczny gimbal pozwalający na nagrywanie klipów video oraz wykonywanie zdjęć tak jak profesjonalne wytwórnie filmowe.
Wszystko to przy użyciu jednej ręki. Przekonasz się, że stanie się nieodłącznym kompanem twoich podróży.

Nowa jakość stabilizacji wideo nagrywanego przez telefon!

Stabilizator G4 Plus marki Feyiu Tech dedykowany dla Smartfonów to nowość w świecie nagrywania wideo telefonem komórkowym.  

Nie masz kamery GoPro a chciałbyś nagrywać stabilny obraz z koncertów, wycieczek lub po prostu na instagrama? Teraz to nie problem!

Gimbal obsługuje nie większe modele niż Iphone 6+ i Samsung Note 5.

Jedną ręką steruj stabilizatorem w osi 320° i twórz niesamowite ujęcia!

 Kilka trybów pracy

G4 Plus posiada aż 5 trybów pracy!

1. Tryb podążania osią Yaw - osie Pitch i Roll zostają zablokowane, a gimbal płynnie podąża za ruchem ręki w kierunku osi Yaw.
2.Tryb podążania osią Yaw oraz Pitch - oś Roll zostaje zablokowana, a gimbal płynnie podąża za ruchem ręki w kierunku osi Yaw i Pitch.
3. Specjalny tryb inwersji - gdy w dowolnych trybie klikniesz trzykrotnie przycisk funkcyjny, gimbal wejdzie w tryb specjalny inwersji (obrót osi Pitch), pozwalając na nagrywanie do góry nogami. Aby powrócić do trybu pierwotnego należy ponownie trzykrotnie nacisnąć przycisk.
4. Tryb czuwania - aby uruchomić ten tryb należy przez 3 sekundy przytrzymać przycisk funkcyjny, silniki przestaną pracować, a dioda LED będzie stale świecić (sygnalizowanie trybu czuwania), aby powrócić do trybu pierwotnego wystarczy raz kliknąć przycisk funkcyjny i gimbal natychmiastowo wraca do pierwotnego stanu. 

Gimbal na jednym akumulatorze może pracować od 2 do 3 godzin. Jest wyposażony w system zatrzasków dzięki którym nasz smartfon będzie całkowicie stabilny.

Posiada wskaźnik naładowania akumulatora, został wyposażony w mocowanie statywu.

W Zestawie 4 akumulatory ( 2 zestawy) ładowarka, niezbędne kable oraz dwie przeciwwagi dla cięższych i lżejszych telefonów.

 

 

 

Dedykowany pilot sterowania

Kontroluj ruchy gimbala z odległości nawet 15 metrów dzięki dedykowanemu pilotowi. Pilot nie jest dołączony w zestawie.

Polecamy