Model: DJI0122-01
Waga produktu: 0.0000 kg
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: 0
 

Kontroler lotu Naza M Lite

sklep modelarski

Zestaw DJI Naza M Lite bez GPS. W komplecie znajdują się:

kontroler Naza M Lite 1x

PMU 2S-6S 1x

przewody połączeniowe 8x

kabel USB 1x

 

Kontroler NAZA M Lite wraz z GPS (opcjonalnie) to doskonałe, ekonomiczne rozwiązanie do quadrocopterów i hexacopterów. Stanowi świetną alternatywę dla tanich kontrolerów dostępnych do tej pory na rynku, których działanie pozostawiało zwykle wiele do życzenia, a ustawienie było skomplikowane. Naza M Lite oferuje dużą niezawodność i stabilność lotu oraz poprawnie działające funkcje GPS (opcjonalnie) przy masymalnie uproszczonej obsłudze. Poza pewnymi nieznacznymi ograniczeniami bardzo przypomina tradycyjny i bardzo popularny kontroler DJI NAZA. Specjalna konstrukcja "wszystko w jednym" pozwala nam zaoszczędzić cenne miejsce oraz masę, pozwala to także na łatwą instalację kontrolera w maszynie.

Tak jak pierwowzór wykorzystuje 3-osiowy akcelerometr, 3-osiowy żyroskop oraz barometr. Świetny wybór dla początkujących, pozwalający na spokojne oswojenie się z tematem wielowirnikowców lub dla zaawansowanych pilotów jako kontroler do kolejnej maszyny np. treningowej lub mniejszej.      

 

 Specyfikacja:

- Napięcie pracy: MC: 4.8-5.5V, VU: 7.2-26V (2S do 6S LiPo)

- Pobór mocy: Maksymalne: 1.5W (0.3A dla 5V) Normalne: 0.6W (0.12A dla 5V)

- Temperatura pracy: -10°C do +50°C

- Masa: MC: 25g, VU: 20g, GPS: 21.3 g

- Wymiary:MC: 45.5x31.5x18.5 mm,

- VU: 32.2x21.1x7.7 mm,

- GPS: 46 mm(średnica)x9 mm

- Maksymalna prędkość kątowa dla Yaw: 200 stopni/sec

- Maksymalny kąt przechylenia: 45°

- Maksymalna prędkość wznoszenia/opadania: +/- 6m/sec 

 

  Funkcje:

3 tryby autopilota (2x autopilot + 1x manualny) automatycznej stabilizacji we wszystkich osiach gdzie ruch modelu odbywa się tylko na podstawie poleceń z nadajnika proporcjonalnie do wychyleń sterów, puszczenie sterów do pozycji neutralnej stabilizuje model w poziomie - za sterowanie i położenie modelu w pełni odpowiada pilot; w przypadku utraty zasięgu model przechodzi w tryb awaryjny lądując w miejscu nad którym się znajduje automatycznej stabilizacji GPS - w tym trybie dodatkowo mogą być wprowadzone dane odnośnie położenia więc autopilot nie tylko stabilizuje model ale również może pilotować od punktu do punktu po ustalonej trasie; w tym trybie możliwy jest automatyczny powrót do punktu startu   Ulepszony Fail-safe Zabezpieczenie przed spadkiem napięcia Wsparcie systemu S-BUS Obsługa 2-osiowego gimbala - możliwe ustawienie sygnałów sterujących 50/100/200/400Hz dzięki czemu możliwe jest stosowanie wszelkiego rodzaju podzespołów np. zwykłych serw analogowych jak i szybkich cyfrowych