Model: DJI0116
Kod producenta: DJI0116
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: DJI
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 

Telemetria WKM iOSD Mark II on Screen Display

Zestaw do przesyłania danych telemetrycznych na ekran monitora
współpracuje  z dodatkowym  zestawem  FPV do transmisji  video DJI 5.8GHz Video Downlink oraz z systemem NAZA


Moduł iOSD MARK II formie, doskonałe rozwiązanie do rozbudowy swojej platformy FPV i nie tylko. Wysoka jakości i bardzo dobre podzespoły to cechy produktów tej cenionej marki. Urządzenie zbiera dokładne dane lotu w czasie rzeczywistym i przesyła na ziemię za pomocą video link'a, w najbardziej przejżystej formie cyfrowej i graficznej. iOSD Mini wykorzystać z kontrolerami WooKong-M, NAZA-M (wraz z PMU V2), NAZA-M V2. Jako urządzenie DJI IOSD ma programowalny firmware,aktualizacja i programator może wykonać przy użyciu odpowiedniego oprogramowania poprzez podłączenie urządzenia do komputera za pomocą kabla USB.

Urządzenie elektroniczne, które umożliwia wprowadzenie danych telemetrycznych z centrali autopilot WooKong-M w sygnale wideo ("On Screen Display"), który jest następnie przesyłane bezprzewodowo do ziemi. Jednostka IOSD umożliwia zdalne przełączanie sygnałów z dwóch źródeł wideo - takich jak aparaty do FPV lotu kontrolnego multikoptéry i podwieszonym kamera do fotografii lotniczej. Podczas korzystania DJI wideo transmisji zestawu AVL58 zapewnia także możliwość zdalnego przełączania kanałów transmisji (np. stosować w przypadku rezygnacji z jednego z kanałów). IOSD posiada wbudowany stabilizator zasilanie BEC 12 V / 1 zasilacz do źródeł wideo (kamery) lub innych części elektronicznych. IOSD Mk.II jest bezpośrednio kompatybilny z ustabilizowanym zawieszenia kamery DJI Zenmuse Z15.

IOSD Mk.II w optymalnym wykorzystaniu roli "wymiany", które pobiera dane z systemu sterowania czujnikami WooKong-M i jest włożona do sygnału wideo (PAL lub NTSC) pochodzących bezpośrednio z aparatu, lub stabilizowany przez jednostkę sterującą kamery zawiasu DJI Zenmuse Z15. Oprócz dodawania telemetryczne do przekazywania obrazu IOSD Mk II również przechowuje te dane w swojej pamięci, skąd lot mogą być przesłane do komputera i przeglądać za pomocą programu operacyjnego - urządzenia, które służy jako "czarnej skrzynki". (Uwaga:. Właściciele starszych wersji OSD w wersji 1.0 mogą korzystać z tej funkcji, aby uzyskać firmware oprogramowanie narzędzie do aktualizacji oprogramowania) Za pomocą przełącznika na nadajniku RC System kontroli multikoptéru można przełączać sygnał z dwóch źródeł wideo w przypadku transmisji wideo za pomocą DJI AVL58 określa również kanałów transmisji zestawy.


IOSD Mk II może zawierać następujące informacje:

 • Napięcie zasilania akumulatora trakcyjnego
 • Numer kanału videovysílače (tylko AVL58)
 • Odległość od multikoptéry Takeoff (Point Home) w metrach
 • Multikoptéry wysokość powodu startem (Point Home) w metrach
 • Tryb samolotowy autopilot (GPS ATTI ATTI., Manual)
 • Fail-safe mode autopilot
 • Rolka oś Plandeka (liczbowo w stopniach)
 • Plandeka w osi walca (liczbowo w stopniach)
 • Model poziomy prędkość wm / s
 • Liczba satelitów GPS złapany
 • Numer używany przez wejście wideo
 • Pride Orientation (graficzny kompas) - idealny do FPV latania, jeśli wskaźnik jest na środku kompasu, Pride idzie dokładnie startem (jeśli "zakufrujete", obracając model tak, że wskaźnik w środku, a potem po prostu pływające "prosto do nosa "w domu)
 • Prędkości lotu w kierunku pionowym w m / s
 • Graficzny wskaźnik nachylenia / tilt - "sztuczny horyzont"
 • Wskaźnik położenia obrotu kamery zawias (z Zenmuse Z15)

Jako urządzenie DJI zwykle IOSD Mk.II ma Programowalny firmware, aktualizacja i programator może wykonać przy użyciu odpowiedniego oprogramowania poprzez podłączenie urządzenia do komputera za pomocą kabla USB. Utility pozwala na zmianę położenia informacji wyświetlanych w obrazie, ustaw ostrzeżenia za przekroczenie maksymalnej odległości od startu, zakres wysokości lotu (minimum i maksimum) i jakość sygnału, sygnału GPS. Przy jego pomocy można również wyświetlać pliki z telemetrii danych przechowywanych w IOSD jednostkowej pamięci.

IOSD Mk.II Urządzenie może być zasilane bezpośrednio z napędu baterii multikoptéry (3-6S LiPo) lub na specjalne LiPo 3S baterii. IOSD posiada wbudowany stabilizator zasilanie BEC 12 V / 1 zasilacz do źródeł wideo (kamery) lub innych części elektronicznych.

IOSD Mk.II Zestaw zawiera: jednostkę IOSD Mk.II, kabli do WooKong-M, Zenmuse Z15 i odbiornik RC, instrukcja Czech.

Uwaga: Starsza wersja OSD w wersji 1.0 nie wyświetlać dane lotu - tutaj można łatwo dostać się aktualizacja firmware narzędzie oprogramowanie IOSD Mk.II. poziom

Format wideo (wejście) PAL / NTSC
Format wideo (wyjście) PAL / NTSC
Moc 3-6S LiPo
Pobór prądu (praca) 60 mA przy 25,2 V/103 mA przy 12,6 V
Wymiary 52x41x11 mm
Waga 56 g
Zakres temperatur pracy -20 ° C. .. +60 ° C

Mark II  zawiera dodatkowe wyścia w stosunku do w mini OSD

Dedykowany zestaw do multicopterów 

DJI Phantom 
DJI Phantom 2
DJI F450
DJI F550
DJI S800
oraz wielu innych firm  wykorzystujących system NAZA