Model: 24164 TOR/24164
Kod producenta: 24164 TOR/24164
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: Tornado
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 

Paliwo Tornado Car 16% nitro 4L

(TOR24164 )

Znakomite paliwo dla modeli samochodów o zawartości 16% nitrometanu i 9,5% oleju w metalowej bańce o pojemności 4L. Przeznaczony do samochodów w skali 1:10 i 1:16

 

Skład zestawu:

 

  • Metanol: 73,9%
  • Nitrometan: 16%
  • Olej syntetyczny: 8,6%
  • Dodatek konserwująco-uszlachetniający: 1,5%
  • Opakowanie: 4L

 

    Paliwo Tornado jest produkowane przez Jonker Specialized. Są to produkty wysokiej jakości dla modelarstwa.
    Jonker Specialized jest na drugim miejscu producentem paliw na świecie a jego wyroby są polecane przez wiele firm zajmujących się modelarstwem RC.

 

Wszystkie półprodukty i produkty są dokładnie badane by używający je modelarze byli zadowoleni z wysokiej jakości dostarczonego towaru. Mieszanie paliwa jak i sam rozlewanie do pojemników jest sterowane przez komputer co daje nam pewność że każda partia paliwa jest tej samej wysokiej jakości.

Profesjonalne paliwa Tornado są produkowane dla modeli samochodów, samolotów, helikopterów i łodzi.

Paliwo tornado jest produkowane z wysokiej jakości nitro metanu i alkoholu metylowego dla polepszenia osiągów i lepszego chłodzenia silników i utrzymują silnik w czystości.
Tornado paliwa są oparte na specjalnym oleju syntetycznym zrobionym na własnej recepturze opartej na kilkuletnich badaniach. Jonker zdołał opracować specjalną mieszankę olejów ,która daje doskonałe smarowanie i podwyższa osiągi silnika.

 

Polecamy