Wczytuję dane...
Chwilowy brak, poinformuj mnie o dostępności
Model: 007164
Kod producenta: V 911-2
Wysyłka 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.99 PLN
Producent: Wltoys
 

Helikopter V911-2 Wl Toys 2,4GHz

Jednowirnikowy model śmigłowica z napędem elektrycznym 4 kanałowy.

 

V911-2 dzięki systemowi żyroskopowej stabilizacji lotu jest łatwy jak i precyzyjny w sterowaniu. Łopaty wykonane są z mocnego plastiku,
a budowa ramy zwiększa wytrzymałość helikoptera na uszkodzenia. Lekka konstrukcja w połączeniu z mocnymi silnikami pozwala na wykonywanie najróżniejszych akrobacji.

 


 

 


Łopaty wykonane są z bardzo mocnego i elastycznego materiału, a rama helikoptera wykonana jest z lekkiego stopu aluminium, co zwiększa jego wytrzymałość na wstrząsy, upadki i inne uszkodzenia mechaniczne. Lekka konstrukcja w połączeniu z mocnymi silnikami pozwolają na wykonywanie najróżniejszych manewrów w każdym kierunku. 

Idealny dla początkujących pilotów! Do lotów zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Dzięki systemowi żyroskopowej stabilizacji lotu manewrowanie śmigłowcem V911-2 jest zarówno łatwe, precyzyjne jak i bardzo efektowne! 

Model kontrolowany jest dzięki aparaturze z podświetlanym na niebiesko wyświetlaczem LCD. To zupełnie nowy wymiar zabawy! Nadajnik jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu każdy sobie poradzi z pilotażem tego modelu helikoptera. Używając tej 4-kanałowej aparatury możemy wykonywać skomplikowane manewry i zwroty w powietrzu! Ponadto nadajnik posiada funkcję szybkiego przełączania Mode 1 i Mode 2 

Nowoczesny bezzakłóceniowy system radiowy 2.4 GHz z zasięgiem do 120m oraz różnorakie możliwości trymowania i ustawiania parametrów lotu sprawiają, że jest to świetnie pilotujący się helikopter.

To całkowicie inna jakość sterowania! Ponadto dzięki oświetleniu LED loty V911-2 są jeszcze łatwiejsze i dostarczają więcej frajdy! 

Nic tu nie jest pozostawione przypadkowi! Cała konstrukcja jest tak przemyślana aby zarówno zabawa modelam jaki i ładowanie akumulatora czy wymiana części była prosta i przyjemna. 

Zawartość zestawu:

Model WL Toys V911-2

Aparatura 4CH 2,4GHz z LCD

2 x akumulator Li-Po 3,7V 175mAh

Ładowarka USB + kabel USB

Zapasowe łopaty główne

Zapasowe śmigło tylne

Instrukcja obsługi

Po wyjęciu z pudełka nasz helikopter jest gotowy do lotu - potrzebujesz jedynie 4 sztuk baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie. 

Zapewniamy pełną dostępność części zamiennych, dodatkowe akcesoria tj. akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi.

 Dane techniczne

  • Długość całkowita: 220 mm
  • Szerokość: 55 mm
  • Wysokość: 82 mm
  • Średnica wirnika: 192 mm
  • Waga: 32 g
  • Aparatura 2,4 GHz z 4 kanałami sterowania
  • Czas ładowania: około 30 min.
  • Czas lotu: do 10-12 min
  • Zasięg lotu: do 120 m
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...