Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Model: HB-SS-S28B
Kod producenta: HB-SS-S28B
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 24
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: HoBao
 

Hobao  RC Hyper SS 4,6 spalinowy 2,4GHz


Zawodniczy model niezwykle wytrzymały

skala1/8

+ paliwo gratis

To jedno z najtrwalszych buggy dostępnych na rynku


Oficjalny sprzedawca i dystrybutor samochodów HOBAO boble.pl
Hobao  RC Hyper SS to nowoczesny model wyposażony  nowoczesny wydajny silnik nitro. Model Legena  przełamuje bariery wytrzymałości,  innowacyjny design, bezkonkurencyjne osiągi wszystko to sprawia że konkurencja zostanie w tyle! Model jest lepiej wyposażony, posiada nowe radio oraz karoserię dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny!
 

APARATURA 2,4 GHz
Sterowanie modelem odbywa się za pomocą radia 2,4GHz. Nie musicie się już więcej martwić o zmianę kryształu i jakiekolwiek zakłócenia. O bezpieczeństwo dba system failsafe, który sprawia, że w razie utraty komunikacji pomiędzy radiem, a modelem, model natychmiast się zatrzyma.

POPRAWIONA TRAKCJA

4 potężne amortyzatory pozwalają pokonywać modelowi najtrudniejszy teren. Nowe obudowy ogromne  amortyzatorów pozwalają im pracować niezwykle płynnie.
Nylonowa karoseria jest bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała.


ŚWIETNY WYGLĄD

Wyposażony jest w nową karoserię  dostępną w dwóch wstępnie pomalowanych wersjach Szary/Czerwony/Czarny . Karoseria GT-jest bogato dekorowana a także ukształtowana tak by zapewnić łatwy i solidny montaż. Naklejki sportów akcji pozwolą wyróżnić Twój model na zawodach . Zawsze możesz dostosować swój samochód kupując jedną z czystych lub wstępnie pomalowanych karoserii z poliwęglanu znajdujących się w ofercie HOBAO . Dla zapewnienia atrakcyjnego wyglądu model  jest też wyposażony jest w komplet zawodniczych kółw skali 1/8 ŁATWA KONSERWACJA

 To model przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu dostępowi do głównych podzespołów bez konieczności całkowitego demontażu. Dla przykładu centralna skrzynia biegów jest podzielona na cztery części aby umożliwić dostęp z góry bez konieczności demontażu . Również dostęp do dyferencjału jest łatwiejszy, bez konieczności zdejmowania podwozia. Nieważne do jakiej części modelu chcesz się dostać, zrobisz to w rekordowym czasie!


Napęd

Masywny silnik 4,6cm3 jest zaprojektowany w jednym ważnym celu - dostarczenia ogromnej ilości mocy!  

 

Wsparcie sklepu boble dostepność części zamiennych

Pojedz w teren, na którym inneBuggy nie maja odwagi sie pokazać!

Specjalnie dobrany bieżnik do każdego rodzaju terenu (mokrego i suchego) błota lub asfaltu. Staly naped na 4 kola sprawia, ze model ten jest w stanie pokonac kazda napotkana na swojej drodze przeszkode. Cztery amortyzatory  zamortyzują największe skoki i pozwolą utrzymać prawidłowy tor jazdy na torze.
Sterowanie 
Szybkie serwa Savox pozwalają precyzyjnie sterować modelem .

Z taka mocą i wytrzymałością  RC Hyper SS posiada ogromne możliwosci jesli chodzi o wykonywanie skoków. Predkosc maksymalna  dochodząca do70km/h z jaką można wykonac skok to widowisko ktore warto zobaczyć na wlasne oczy. Backflipy, forward flipy, podwójne backflipy oraz inne ewolucje sa latwe do wykonania dzięki większej mocy i kontroli. Lądowanie jest również o wiele prostsze dzięki zawieszeniu, które skutecznie tłumi ogromne wstrząsy.

 

Charakterystyka: 

Serwo skrętu Savox SC-0254MG 7,2 kg 
Serwo gazu Savox SC-0352 6,5 kg 
Aparatura 2,4 GHz 
Silnik MacStar 28 6-portowy 4,6cc 38,000 rpm 
Lakierowana karoseria 
Polerowany wydech 
Niskoprofilowy filtr powietrza 
Podwójne hamulce tarczowe 
Regulowane stabilizatory 
Aluminiowe podwozie 4 mm 
Duży zbiornik paliwa 150cc 
Aluminiowe amortyzatory olejowe 17 mm
 

Specyfikacja

Długość: 510 mm
Szerokość: 308 mm
Wysokość: 180 mm
Rozstaw osi: 330 mm
Rozstaw kół przednich: 265 mm
Rozstaw kół tylnych: 260 mm
Waga: 3450 g

Potrzebne do uruchomienia -(nie zawarte w zestawie)

Butelka do tankowania 250ml
Paliwo nitro 16-30%
Grzałka do żarzenia świecy 
klucz do świecy
Świeca
Baterie 

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane!  

 • Skala: 

  1/8

 • Rodzaj: 

  Buggy

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Spalinowy

Polecamy