Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Model: 4907
Kod producenta: 4907
Waga produktu: 3.0000 kg
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: Traxxas modele
 

T-MAXX 3.3 - Ultimate 4x4 Nitro Monster

Zabawa zaczyna się od T-Maxx’a.Gdy T-Maxx pojawił się na scenie – powstał zupełnie nowy świat R/C. Stał się bestselerem „Ready-To-Race monster truck nitro ®” wspinając się i skacząc w terenie tak, jak inni nawet nie chcieli próbować. Nowy T-Maxx jest jeszcze silniejszym i większym potworem!


Maksymalny wymiar.

Nowy T-Maxx 3.3 ma wielki atut. Nowe, ogromne opony Maxx’a gwarantują ogromną przyczepność w terenie, a 6.3 cala średnicy daje większy prześwit pozwalający przezwyciężyć głębokie koleiny i ogromne głazy (należy zapoznać się z video!). W mieście, T-Maxx nie ma problemów z krawężnikami i schodami.

Opony T-Maxx’a fabrycznie przyklejone są do 3.8 calowych obręczy „Mirror-Chrome Hurricane". Inżynierowie Traxxas’a wyposażyli T-Maxx’a 3.3 w większy o 30mm rozstaw osi dla zapewnienia maksymalnej stabilności. T-Maxx jest w stanie zaprezentować większą moc ze względu na jeszcze bardziej niesamowite przyspieszenie i kontrolę nad kierunkiem. Nie ma obawy o podwozie. Wykonane jest z 4mm, anodowanego na niebiesko aluminium 6061-T6.

Więcej mocy!

sklep modelarskiNowy - bardzo duży dwustopniowy filtr powietrza Traxxas’a, pozwala na zwiększenie przepływu powietrza do silnika spalinowego TRX 3,3 Racing i powoduje zwiększenie jego mocy. W rezultacie T-Maxx potrafi osiągnąć prędkość 80 km/h!

 

sklep modelarski

Osiąganiu dużych prędkości w terenie pomaga również układ wydechowy. Dwukomorowy tłumik powoduje zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego o 16% w stosunku do standardowego tłumika i 10% wzrost całkowitej mocy w pełnym zakresie obrotowym.

Nowy układ kierowniczy.

Nowy T-Maxx 3.3 jest wyposażony w system „bellcrank” z systemem „servo saver”  zabezpieczający serwomechanizm przed uszkodzeniem. Do napędu układu kierowniczego zastosowano serwomechanizm o momencie obrotowym powiększonym o 50% z uwagi na duże przeciążenia spowodowane jazdą bo ekstremalnie trudnym terenie.
 

sklep modelarskiWzmocnione przegub kardana.

Ekstremalne przeciążenia układu zawieszenia wymusiły na konstruktorach zaprojektowanie półosi napędzanych wzmocnionymi przegubami kardana.sklep modelarski

Dyferencjał – układ różnicowy.

Revo ®-Spec – zamknięte układy różnicowe znacznie zwiększyły użytkowymoment obrotowy i długotrwałe działanie dyferencjałów. Zamknięcie konstrukcji dyferencjału pozwala na precyzyjne dopasowanie gęstości oleju do wymaganego poślizgu. Wyjście półosi jest całkowicie uszczelnione co gwarantuje brak jakichkolwiek zanieczyszczeń w przekładni.
 

Regulacja kąta podniesienia samochodu.

sklep modelarski

Nowy T-Maxx 3.3 jest wyposażony w patent szybkiej regulacji kąta podniesienia samochodu w trakcie przyspieszania. Przy tak dużej mocy napędu jest  to konieczne. Regulacja ma cztery pozycje korekty. W dolnej pozycji, utrzymuje przód T-Maxx w poziomie, a w pozycjach górnych T-Maxx 3.3 porusza się z pełnym przyspieszeniem na dwóch kołach tak długo – jak przepustnica jest  otwarta. Nowy T-Maxx 3.3 jest szybszy na dwóch kołach niż inne samochody na czterech. Unikalna konstrukcja pozwala szybki demontaż regulacji, gdy użytkownik nie chce dodatkowej kontroli.
 

Aparatura zdalnego sterowania “Traxxas TQ 2.4GHz”.

sklep modelarskiNadajnik posiada sprawdzoną i ergonomiczną budowę uchwytu  „TQ”. System 2.4 GHz uwalnia użytkownika od problemów nakładania się kanałów radiowych i pozwala na bezpieczne użytkowanie modelu niezależnie od liczby kierowców. To nie wszystko - tą aparaturę wyposażono w system Traxxas Link™.

 

 

 

System Traxxas Link™ , to nic innego jak pamięć ustawień 20 różnych modeli.
Uruchamiając kolejny ze swoich samochodów, możesz być pewien, że nadajnik automatycznie rozpozna odbiornik i załaduje wszystkie ustawienia przyporządkowane wcześniej do tego właśnie modelu.

Przełącznik wielofunkcyjny „Multi-Function” może być zaprogramowany do regulowania czułości i zakresu skrętu kół, czułości przepustnicy,  procentu siły hamowania i neutrum wychyleń.


Elektryczny rozruch silnika.

Zastosowanie elektrycznego rozrusznika „EZ-Start® sprawia, że silnik T-Maxx 3.3 można uruchomić już kilka minut po wyciągnięciu z pudełka. Żaden inny system rozruchowy nie jest tak bezpieczny i wygodny. System „EZ-Start® równolegle z rozruchem silnika, ogrzewa świecę zapłonową.

 

 

MODEL 4907: zmontowany – gotowy do jazdy, aparatura serii TQ™ 2.4GHz, silnik spalinowy TRX 3.3, pakiet NiMh zasilania rozrusznika, ładowarka pakietu NiMh, malowane nadwozie “ProGraphix”.

UWAGA!

Zestaw nie zawiera:

 • zasilania nadajnika (4 x AA)
 • zasilania odbiornika (4 x AA)
 • paliwa do silników spalinowych

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane! 

 

 

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Spalinowy

Polecamy