Model: 67044
Waga produktu: 0.0000 kg
Wysyłka od: 7.99 zł
Producent: TRAXXAS
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 

TRAXXAS - Telluride XL-5 4WD 1/10 Monster Truck

Telluride 4X4 został zaprojektowany do użytku w trudnym, górskim terenie. Napęd na cztery koła, specjalnie dostrojone dyferencjały i zawieszenie na długich ramionach, to wszystko, co potrzebujesz do ekstremalnie trudnej jazdy po kamienistych zboczach. Silnik napędowy Titan 550 12T i wodoszczelny regulator obrotów XL-5 pozwalają na zabawę w każdych warunkach pogodowych. Telluride 4X4 jest w pełni złożony, pomalowany i gotowy do jazdy z pakietem NiMH 8.4V i ładowarką.


Traxxas Telluride 4X4 jest zbudowany na sprawdzonej jakości zaawansowanego systemu napędzania wału 4WD oraz innowacyjnej - modułowej konstrukcji, wielokrotnie nagradzanego Slash’a 4X4.
Podwozie w pełni integruje się z elektroniką i pakietem napędowym i utrzymuje wysoki prześwit, który nadaje Telluride 4x4 jego terenowy wygląd. Dodatkowo wysoki prześwit, pozwala na jazdę w ekstremalnie trudnym terenie i po większych przeszkodach.

Stare wzory ramy modeli powodowały, że serwisowanie napędu 4X4 było kłopotliwe i czasochłonne. Traxxas znalazł lepszy sposób. Modułowa konstrukcja pozwala na usunięcie  całego przedniego zespołu po odkręceniu pięciu śrub, a na usunięcie zespołu tylnego po odkręceniu czterech śrub. W mniej niż minutę, masz pełny dostęp do łatwego serwisu i regulacji.

Do Telluride 4x4 wmontowano ogromny moment obrotowy pochodzący z silnika szczotkowego Titan 12T 550. Titan zmodyfikowany jest tak samo, jak do modeli w skali 1/10. Wbudowany wentylator chłodzący przemieszcza powietrze przez silnik utrzymując optymalną temperaturę pracy, co przekłada się na wydłużoną żywotność silnika.

Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”. Wysokoprądowe złącza elektryczne zapewniają maksymalne wykorzystanie źródeł prądu co daje w efekcie błyskawiczne przyspieszenie.

MODEL TELLURIDE  4x4 jest w pełni złożony z systemem radiowym 2.4GHz, regulatorem obrotów XL-5, malowaną i oklejoną karoserią, przyklejonymi oponami, pakietem napędowym NiMH 8,4V oraz ładowarką pakietu.


Modele Aut

  • Skala: 

    1/10

  • Rodzaj: 

    Truggy

  • Napęd: 

    Elektryczny Szczotkowy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...