Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Model: 110662
Waga produktu: 0.0000 kg
Realizacja zamówienia:
Wysyłka od: 6.90 zł
Producent: 0
 

BULLET ST FLUX RTR 2.4 GHz

Czy jesteś gotowy na szybkość i siłę Bullet Flux?

Zmieniony model HPI Bullet ST o nowym wyglądzie gotowy do działania na twój rozkaz off-road dostępny w Modele-Centrum oraz sklepie modelarskim boble.

ST Flux Bullet jest przystosowany do każdego rodzaju terenu dzięki ogromnej mocy natomiast jego potężny silnik bez szczotkowy przenosi moc na układ napędowy 4WD.

Wytrzymała, solidna konstrukcja Bulleta oznacza, że może podjąć twarde lądowanie i agresywność działania, a ochrona wodoodporna daje możliwość cieszenia się z jazdy przez cały rok.

Pod nowym nadwoziem Bullet Flux jest mocne 8 amortyzatorów, podwójne wahacze, twarde wały napędowe, dyferencjały z metalowymi zębatkami i niezawodnym systemem radiowym 2.4GHz.

Ten wspaniały model został wyposażony w niski aerodynamiczny korpus przystosowany do wyścigów oraz tylny spojler dla dodatkowego docisku.

Tylna część modelu posiada pod kątem pokrywę, aby zmniejszyć opór powietrza bezpośrednio nad spoiler.

Nowszy styl nadwozia w kolorach czarny, srebrny i pomarańczowy w połączeniu z 5-ramiennymi chromowanymi na czarno felgami dają oszałamiający wygląd.

2.4GHz RADIO SYSTEM ODPORNOŚĆ NA WILGOTNE WARUNKI

Wszystkie modele HPI są wyposażone w wygodne radio HPI 2.4GHz dla łatwego sterowania i najwyższego zaufania podczas jazdy.

Radio posiada konstrukcję pistoletową z realistyczną kierownicą oraz dźwignią płynnego przyśpieszania.

Jest bardzo lekkie i wymaga 4 baterii AA do zasilania.

Radio automatycznie zapobiega konfliktom częstotliwości i kanałów dzięki czemu nie ma żadnych zakłóceń.

W przypadku gdy model straci sygnał radiowy to elektroniczny "failsafe" zatrzyma model bezpiecznie.

Bullet Flux jest wyposażony w szczelny pojemnik dla elektroniki - baterii oraz odbiornika, szczelny przełącznik regulatora, wodoodporne serwo dla skręcania modelem, a to wszystko pozwala by Bullet mógł się poruszać w ekstremalnych warunkach.

Uwaga: Pojazd HPI ma na celu zapewnienie ochrony przed rozbryzgami wody, więc można nim jeździć w wilgotnych warunkach np. deszcz, śnieg, kałuże.

Nie jest przystosowany do zanurzenia.

PODWOZIE Z MOCNEGO STOPU ALUMINIUM

Odlane z stopu aluminium 6061 podwozie to połączenie siły i lekkości, dzięki temu Bullet Flux jest trwały i wygląda świetnie.

Gruba blacha aluminiowa jest wyprofilowana w odpowiednim kształcie tworząc idealną podstawę dla wszystkich poszczególnych montowanych na nią części co sprawia , że samochody Bullet są tak twarde.

Przednie "kick-up" zapewnia dodatkową kontrole na wszystkich prędkościach, niezbędne dla różnych warunków jazdy.

 

KOMPAkTOWY I WYWAŻONY

Bullet Flux jest tak wyposażony w różne komponenty umieszczone dokładnie tam gdzie wymaga się aby mieć idealny rozkład masy przodu i tyłu oraz na boki.

Serwomechanizm układu kierowniczego jest umieszczony w dokładnej konfiguracji dla dobrania środka ciężkości, a ciężar silnika i baterii umieszczono po obu stronach podwozia.

Regulator prędkości jest umieszczony w tylnej części obudowy wzdłuż osi w celu uzyskania dużej ilości chłodzącego powietrza jak również zapewnia to ochronę przed błotem które zostaje wyrzucone przez przednie opony.

MOCNY UKŁAD NAPĘDOWY 4WD

Układ napędowy używany we wszystkich modelach Bullet cały czas przekazuje napęd na cztery koła.

Układ napędowy jest oparty na wałku tak jak używane w skali 1/8 modelach World Champion HB D815 buggy.

Układ przeniesienia napędu wałem jest najlepszym rozwiązaniem dla zestawu który sprawdza się do wszystkich możliwych warunków jazdy, więc czy jeździsz przez błoto, wodę, kurz, trawę, śnieg lub żwir, to jest idealny rodzaj przeniesienia napędu dla przygody w off-road.

ZABEZPIECZONY UKŁAD NAPĘDOWY

Mocna kompozytowa przekładnia zębata o 54 zębach odbiera moc z silnika i przekazuje ją do przodu i tyłu modelu za pomocą regulowanego podwójnego sprzęgła poślizgowego.

Układ ten napędza przednie i tylne dyferencjały, które wykorzystują 4 zębatki układu satelitarnego dla zwiększenia trwałości i żywotności.

Hamowanie modelem jest za pomocą bez szczotkowego silnika HPI Flux dając tak samo szybkie zatrzymanie jak tarczowe hamulce ze stali w wersji modelu nitro Bullet.

STALOWE PÓŁOSIE NAPĘDOWE

Bardo ważnym elementem dla modelu Bullet który napędza model są półosie napędowe.

Super mocne półosie napędowe ze stali powlekanej potrafią przenieść ogromną moc z przednich i tylnych dyferencjałów do kół.

Na każdej stalowej osi jest wytrzymały adapter z nylonu typu "hex" dla utrzymania koła w odpowiedniej pozycji.

WYDAJNE ŁOŻYSKA KULKOWE

Dla wysokiej sprawności wszystkie elementy układu napędowego, wraz z kołami zębatymi oraz osiami kół są wyposażone w uszczelniane łożyska kulkowe.

Dzięki takim łożyskom masz długi czas pracy oraz długą żywotność poszczególnych elementów.

Dobre uszczelnienie łożysk powoduje nie przedostawanie się kurzu i brudu.

WYTRZYMAŁE DŁUGIE WAHACZE 

Ekstra długie wahacze zapewniają stabilność, a grube piny zawieszenia dają dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

Ramiona wahaczy posiadają solidną konstrukcję, mocną budowę i 


Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane!  

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy

Polecamy