Model: 106571
Kod producenta: 106571
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: HPI
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Oblicz ratę

HPI RTR SAVAGE XS FLUX 2.4GHZ

Najszybszy Mini Monster Truck na świecie!

100 KM/H

Savage XS Flux potrafi zrobić to czego od niego wymagasz, może zrobić backflip’a z miejsca czy tez osiągać prędkości przyprawiające o zawrót głowy. Oszałamiająco silny bezszczotkowy silnik flux dostarczy ci diabelnej prędkości a legendarna wytrzymałość Savage’a przeszła już niejedną próbę, ponadto innowacyjna wiodąca w swojej klasie technologia designu TVP oraz ekstremalny wygląd monstertrucka i wystarczający prześwit. Aha nie wspomnieliśmy jeszcze ze Savage’a XS łatwo zmieścisz w plecaku ? Kompaktowy Savage XS pojedzie tam gdzie standardowy Savage nie dałby rady! Rozmiar 2/3 standardowego Savage sprawia iż Savage Xs Flux idealnie nadaje się do jazdy nawet po podwórku za domem!

Nowy Savage XS jest wyposażony w układ napędowy w całości wykonany z metalu tak by wytrzymał wielkie skoki i prędkości ponad 65 mil na godzinę. Napęd 4WD zapewnia doskonałą trakcję nak każdej nawierzchni niezależnie czy jest to off road czy tez on road. Konstrukcja i legendarna wytrzymałość Savage’a pozwoli Ci spędzić więcej czasu na zabawie i mniej na naprawianiu.

Fabrycznie złożony Savage XS Flux jest gotowy do jazdy zaraz po wyjęciu z pudelka i zawiera aparaturę 2.4GHz oraz silnik Flux. Dodaj tylko swoje ulubione baterie 2S lub 3S i ciesz się jazdą!  


Nowy Savage XS Flux – najszybszy mini monster truck na świecie ponad 65 mil na godzinę.

 
 

 Wszystkie aktualne modele HPI są wyposażone w wygodne radio 2.4GHz zapewniające pełna kontrolę i umożliwiające korzystanie w pełni z walorów modelu. Radio posiada koło odpowiedzialne za skręcanie oraz spust, którym hamujemy i przyspieszamy modelem, 3 kanały, wygodne w użytkowaniu, składana antena, możliwość regulacji punktów końcowych, bieg wsteczny oraz opcja sterowania dual rate. Aparatura jest bardzo lekka zasilana tylko 4 bateriami AA.

Nie musisz sie juz martwić o zmianę kryształów czy na którym kanale jeździ inny kierowca dzięki technologii 2.4GHz, radio automatycznie przeciwdziała konfliktom częstotliwości i zmienia kanał za Ciebie jeśli występuje zakłócenie! Jeśli samochód straci sygnał lub bateria moc, elektroniczny system pozwoli w sposób bezpieczny i kontrolowany zatrzymać samochód.

  
 

Wytrzymała płyta podłogowa "Savage style" Twin Vertical Plate

Płyta podłogowa w Savage XS Flux jest bardzo podobna do tej używanej w Savage nitro którą wszyscy znamy i doceniamy, podstawą są TVP (Twin Vertical Plate) na które składają się dwie 5 mm płyty które tworzą też osłonę dla dyferencjałów oraz pomagają znacząco usztywnić płyte podłogową, chronią przekładnie i silnik.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Silnik Flux VEKTOR 4000
 
Silnik Flux VEKTOR 4000 dostarcza potężną dawkę mocy – wystarczająca by robić „wheelie” i „backflipa” z miejsca! Opcjonalne walki zębate są dostępne by dostosować prędkość maksymalna i moment obrotowy do twoich wymagań. Technologia bezszczotkowa zapewnia maksymalne osiągi i praktycznie bezobsługową eksploatację.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wodoodporna elektronika
 
Savage XS Flux posiada wodoodporny pojemnik odbiornika 2.4 GHz aby zapewnić ochronę przed brudem i zapewnić bezproblemową eksploatację. Nowe wodoodporne serwo sterownia SF-10W i wodoodporny kontroler VAPOR Pro pozwolą ci jeździć po mokrej nawierzchni.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LiPo Battery Power
 
Savage Flux XS jest zaprojektowany do obsługi pakietów 2S jak i 3S. Pojemnik baterii ma otwory wentylacyjne aby utrzymać bezpieczną temperaturę baterii, zalecamy stosować przewody z oryginalną bezstratną końcówka Deans® którą podłączamy do kontrolera. Po wyjęciu z pudełka Savage XS jest przystosowany do obsługi pakietu 2S i 3S a ustawienia stan owa idealne relacje osiągów i przyczepności. Backflip z miejsca to nie problem! Ale jeśli chcesz szalonej prędkości maksymalnej lub też brutalnej siły po prostu zastosuj pakiet 3S t Plazma 11.1V 3800mAh! Jednak bądź świadome tego iż z tak dużą dawką mocy musisz wiedzieć co robisz! Zależnie od tego co chcesz robić i gdzie chcesz jeździć będziesz musiał dostosować przełożenie (gear ratio). Części opcjonalne są potrzebne w przypadku z korzystania z pakietów 3S.
 
 
 
 
 
 
Pełnowymiarowa elektronika
 
W przeciwieństwie do malej skali modelu Savage XS jest wyposażony w pełnowymiarowa elektronikę w skali 1:10 jak np.: serwo, regulator, silnik i odbiornik. Dzięki temu Savage XS ma osiągi takie same jak pełnowymiarowy model w skali 1:10 i jest kompatybilny z szeroka gamą opcjonalnej elektroniki.
 
 
 
 
 
 
 
 
Metalowe elementy
 
Savage XS Flux wyposażony jest w metalowe elementy przekładni aby zapewnić niezawodne i wydajne przenoszenie mocy silnika na koła bez szkody dla zębatek. Cały układ napędowy opiera się na łożyskach kulkowych co zapewnia optymalna wydajność, wydłuża żywotność oraz zapewnia wysoką prędkość maksymalną!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ultra wytrzymala zaprojektowana ponad miare potrzeb zawieszenie
 
Zawieszenie wykonane ponad miarę zapewni ci wytrzymałość i pozwoli jeździć w najdzikszym terenie. Aluminiowe piasty z 14mm hex’ami są ekstremalnie wytrzymałe i umożliwiają zamontowanie prawie wszystkich kół w skali 1:10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gwintowane amortyzatory wypełniane silikonem
 
Cztery gwintowane amortyzatory zapewniają płynną prace zawieszenia i wydajne tłumienie w najdzikszym terenie . Wypełnione olejem silikonowym, osłony wykonane z nylonu dla zmniejszenia wagi i zwiększenia wytrzymałości. Cztery gwintowane amortyzatory zapewnią odpowiednie tłumienie abyś mógł przedrzeć się przez najgorszy teren. Wypełnione olejem silikonowym dzięki zastosowaniu lekkich i wytrzymałych tłoczni.
 
 
 
 
 
 
 
 
Wytrzymała płyta podłogowa
 
Savage XS wyposażonow płytę podłogową zaprojektowaną tak by chronić wszystkie komponenty. Wszystkie elementy takie jak baterie, silnik, serwo są schowane i chronione przed uszkodzeniem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opony uniwersalne, kompatybilne z wersją w skali 1/10
 
Z agresywnym bieżnikiem opon 2.2" GT2 możesz jeździć zarówno po off-roadzie jak i on-roadzie bez straty przyczepności. Środkowa część bieżnika zapewni ci przyczepność na utwardzonych nawierzchniach, natomiast bloki oraz boczne zęby zapewnią przyczepność na nawierzchniach takich jak błoto, glina, liście czy też szuter. Aby model nabrał rasowego wyglądu monster truck’a zastosowaliśmy czarne 2,2’’ koła Warlock. Aby zmaksymalizować absorpcję Savage XS Flux jest przystosowany do stosowania szerokiej gamy kół i opon 2,2’’ w skali 1:10.
 
 
 
 
 
Wstepnie malowana karoseria
 
Karoseria GT-2XS to stylowe czerwone plomieniepodobnie jak w pelnowymiarowym Savage Flux HPI. Karoseria jest docięta wraz z kalkomanią.
 
 
 
 
 

 


KOMPLETNA INSTRUKCJA I PŁYTA DVD Tak jak w przypadku wszystkich modeli HPI w zestawie zawarta jest szczegółowa instrukcja pokazująca krok po kroku jak serwisować, obsługiwać i naprawiać Twój model. Instrukcja obejmuje też potrzebne części, pełnowymiarowe rysunki oraz hardware. Plyta DVD HPI RC cars jest Twoim prywatnym doradca w świecie modeli RC.
 
 
Podsumownie wyposażenia Savage Flux XS:
 
 • Aparatura TF-40/RF-40 2.4GHz
 • Wodoodporne serwo SF10W
 • Wodoodporna osłona odbiornika
 • Wodoodporny kontroler Vapor Pro
 • Vektor 4000Kv 1410 4 Pole silnik bezszczotkowy
 • Pasuje do standardowego rozmiaru modeli elektrycznych w skali 1:10
 • Gwintowane amortyzatory olejowe
 • Odporny metalowy układ napędowy
 • 2.2" calowe koła i opony (można stosować większość kół i opon do modeli w skali 1:10)
 • Wieżyczki amortyzatorów mają wiele punktów montażowych.
 • Szybki dostęp do przednich i tylnych dyferencjałów wystarczy odkręcić 4 śruby
 • Servo saver
 • Przestrzenna pokrywa baterii z zamykanymi drzwiczkami
 • Podwójne sprzęgło uślizgowe
 • Kompletny zestaw uszczelnianych łożysk kulkowych
 • Obudowa silnika z aluminium z 4 otworami montażowymi
 • Aluminiowe hexy piast
 • Płyta podłogowa TVP (Twin Vertical Plate)
 • Wytrzymałe 4 przełożeniowe dyferencjały
 • Aluminiowe klamry zawieszenia z tylu i z przodu
 • Przegrody dolnej płyty ze stali nierdzewnej
 • Przednia i tylna plyta uslizgowa po zderzakiem 

 RTR SAVAGE XS FLUX
 
Fabrycznie złozony elektryczny model 4WD z aparaturą 2,4 GHz, bezszczotkowym silnikiem Flux Vektor 4000Kv, wodoodpornym regulatorem Flux Vapor Pro, wodoodpornym serwem SF-10W oraz malowaną karoserią GT-2XS. Zestaw nie uwzględnia ładowarki baterii.
SPECYFIKACJA:
 • Długość 360mm
 • Szerokość 280mm
 • Rozstaw osi 225mm
 CZEGO POTRZEBUJESZ:
 • Baterie do aparatury 4 baterie AA
  Akumulatory   3S  LiPo

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane! 

Modele Aut

 • Skala: 

  1/18

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy