Model: VRX/RH1011G
Kod producenta: VRX/RH1011G
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: VRX
 

Sword  4X4 1/10  VRX z aparaturą 2,4GHz


Nasze wyjściowe elektryczne truggy w skali 1:10! Wytwarzany przez producenta znanych zawodniczych VRX-1, ale z myslą o początkujących i średniozaawansowanych kierowcach. Regulowane zawieszenie i inne zaawansowane rozwiązania w standardzie, a do tego nowoczesna aparatura 2,4 GHz.

Przed Wami model Sword, otwierającą serię modeli 1:10 wzorowanych na
słynnym VRX-1. Sword został zaprojektowany z myslą o początkujacych i
średniozaawansowanych kierowcach, ale z wykorzystanierm wielu
profesjonalnych rozwiązań technicznych. Wszystko po to żeby dać Wam model
przyjazny i niezawodny, a jednocześnie emocjonujacy w uzyciu.Uniwersalna konstrukcja truggy pozwoli Wam na jazdę po niemal każdej nawierzchni. Auto świetnie sprawdzi się na asfalcie i w terenie. To elektryczny model wiec w razie gorszej pogody możecie bawić się nim nawet
w domu. Szeroki rozstaw koł gwarantuje stabilnośc na zakrętach, a odpowiedni prześwit i napęd 4x4 pozwala poszaleć na nierownościach.
Szczególnie polecamy Wam szutry i drogi ziemne, na ktorych modele truggy czują sie jak ryby w wodzie. Dokladne dopasowanie modelu do warunkow umozliwa regulowane zawieszenie. Aby zapewnić trwałą i niezawodną eksploatację model wyposazono w metalowe zebatki dyferencjalow. Czesci plastikowe zostaly wykonane z tworzyw o podwyzszonej elastycznosci dzięki czemu sa mniej narazone na pekniecia. Do modelu dostajecie nowoczesne pistoletowe radio 2,4 GHz. Predzej zniknie Wam z oczu niz stracicie nad
nim kontrole!

Aparatura 2,4GHz
Nadajnik posiada sprawdzoną i ergonomiczną budowę uchwytu  „TQ”. System 2.4 GHz uwalnia użytkownika od problemów nakładania się kanałów radiowych i pozwala na bezpieczne użytkowanie modelu niezależnie od liczby kierowców.

Skala 1:10
Długość 415mm
Szerokość 328 mm
Wysokość 156 mm
Silnik RC 550
Bateria 7.2V 1800mah
Napęd 4x4
Radio pistoletowe, 2.4 GHz
Zasilanie radia 8 x AA - "paluszki"

 

Uwaga dotycząca samochodów z napędem elektrycznym z zastosowaniem silnika szczotkowego.

Sczotki silnika:
Szczotki silnika wymagają wstępnego ułożenia (dotarcia) do komutatora. W związku z tym, należy przestrzegać następujących zaleceń:

Pierwsze 30 minut:
Pierwsze 30 minut jazdy należy przeprowadzić bezwzględnie na pakietach akumulatorów dołączonych (zalecanych) do danego modelu. Stosowanie innych pakietów akumulatorów (np. LiPo), wiąże się z dużymi prądami, które w przypadku nie ułożonych (nie dotartych) szczotek, powodują spalenie komutatora. Przez ten czas należy bezwzględnie unikać gwałtownych zmian obrotów silnika. Zrównoważone użycie przepustnicy pozwala na dokładne ułożenie (dotarcie) szczotek silnika.

Zastosowanie powyższej procedury pozwoli uniknąć mechanicznego uszkodzenia silnika polegającego na spaleniu komutatora. Takie uszkodzenie nie podlega roszczeniom gwarancyjnym.


Modele Aut

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Truggy

 • Prędkość: 

  od 45 km/h do 55 km/h

 • Napęd: 

  Elektryczny Szczotkowy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...