Model: VRX1017 1017
Kod producenta: Vrx1017 1017
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: VRX
Oblicz ratę
Samochód elektryczny Spirit Buggy  4X4 1/10  VRX - bezszczotkowy
 
aparatura 2,4GHz !
 
Najszybsze buggy 1/10 producenta VRX ofercie!  Niesamowity samochód wyścigowy w klasie EP-10 4WD, doskonały do rywalizacji na szybkich i krętych torach offrodowych, prędkość dochodząca do 90 km/h. Doskonała dynamika oraz rewelacyjne właściwości jezdne bezsczotkowego rc buggy gwarantują niezapomniane wrażenia dla miłośników mocy i ogromnych prędkości!


Samochody rc typu buggy to najszybsze ze wszystkich modeli off-roadowych. Idealnie nadają się do ścigania po torach na bardziej wymagających nawierzchniach. Kręcą Cię duże prędkości, dynamiczna jazda i pokonywanie trudnych technicznych zakrętów z bardzo dużą szybkością? Potężna moc silnika bezszczotkowego oraz rewelacyjna przyczepność i parametry jezdne nowego modelu VRX Spirit Buggy na pewno zrobią na Tobie wrażenie!

Bezszczotkowy Spirit, podobnie jak inne auta klasy buggy, charakteryzuje się bardzo niskim zawieszeniem i centralnie osadzonym punktem ciężkości, a także bardzo niedużym prześwitem oraz wąską płyną podłogową i karoserią. Szeroko rozstawione koła z nieznacznie zwężonymi oponami z przodu. Z tyłu imponujący aerodynamiczny spoiler. Wszystkie te rozwiązania pozytywnie wpływają na idealną stabilność samochodu i jego swoiste "przyklejenie" do podłoża podczas szybkiej jazdy. Nawet przy dynamicznym pokonywaniu zakrętów oraz jeździe "na pełnym gazie" po nierównościach off-roadowego toru, bezszczotkowy Spirit zachowuje doskonałą przyczepność. Sterowanie tym modelem przy dużych prędkościach jest czystą przyjemnością.

Największą zaletą zdalnie sterowanego buggy Spirit jest fantastyczny napęd elektryczny 4WD. Niesamowicie wydajny i bardzo mocny silnik bezszczotkowy 3650 (3000KV) jest sercem tego modelu. Motor ten zaprojektowany został specjalnie z myślą o samochodach off-roadoych aby dostarczyć solidną dawkę mocy. Silnik doskonale współpracuje z najwyższej jakości ESC bezszczotkowym 45A oraz potężnym pakietem Li-Po 7.4V w twardej obudowie, o pojemności aż 2700 mAh.
Napęd przenoszony jest na wszystkie 4 koła przez bardzo sprawne i wytrzymałe mechanizmy różnicowe zainstalowane na przedniej i tylnej osi, połączone wzmocnionym wałem napędowym.

 

Model Spirit Buggy ma regulowane zawieszenie oraz wiele różnych możliwości ustawienia. Dzięki temu możemy przystosować samochód zdalnie sterowany do każdych warunków oraz własnych preferencji i stylu jazdy. Na przykład, nawet lekka zmiana geometrii z przodu może sprawić że model rc będzie jeszcze bardziej agresywny przy wychodzeniu w zakręt.

 

Oferowany model Spirit Bezszczotkowy jest nowością na rynku. Jednak w sklepie NitroTek przetestowaliśmy go już gruntownie. Prototypową wersję elektrycznego auta VRX przekazaliśmy naszemu kierowcy testowemu. Łukasz Potępa z Tarnowskiego Klubu Modelarstwa Samochodowego wystartował modelem VRX Spirit w kilku Eliminacja Mistrzostw Polski w klasie E-10 4WD. Już w swoim oficjalnym debiucie nasz model zakończył zawody na drugim miejscu a w kolejnych eliminacjach w Nowym Targu odniósł zwycięstwo i zdobył „Złoty Tłok”


W zestawie otrzymujesz model samochodu marki VRX Racing w wersji RTR – gotowej do jazdy. W komplecie znajduje się auto z silnikiem bezsczotkowym z baterią Li-Po oraz ładowarką z balancerem. Ponadto nowoczesną aparaturę zdalnego sterowania na częstotliwości modelarskiej 2.4GHz. Radio pistoletowe zapewnia pełną i łatwą kontrolę nad modelem!

Jesteśmy pewni, że niesamowita moc i dynamika bezszczotkowej wersji samochodu rc Spirit Buggy dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Nie musicie też martwić się w przypadku kraksy i ewentualnych uszkodzeń, które niestety przy tej szalonej zabawie są nieuniknione. W sklepie NitroTek znajdziecie wszystkie części zamienne do modelu VRX Spirit.
Co więcej, jeżeli Wasza pasja do samochodów zdalnie sterowanych się rozwinie i będziecie chcieli jeszcze ulepszyć i stuningować Wasz model rc, również nie ma z tym problemu. W zakładce „Tuning” znajdziecie sporo upgradów i elementów aluminiowych oraz carbonowych do bezszczotkowego Spirita VRX.

Dane techniczne:

 • Skala: 1:10
 • Długość: 415mm
 • Szerokość: 255 mm
 • Wysokość: 142 mm
 • Silnik: RC 550
 • Bateria: 7.2V 1800mAh
 • Napęd: 4x4
 • Rozstaw osi: 275 mm przód / 280 mm tył
 • Radio: pistoletowe, 2.4 GHz
 • Zasię: 350m
 • Prędkość: do 90 km/h

Zestaw zawiera:

 • Model VRX Spirit EBD RTR
 • Radio 2.4GHz
 • Akumulator do modelu NiMH 7.2V 1800mAh
 • Ładowarka sieciowa 230V
 • Instrukcja obsługi

 

Uwaga dotycząca samochodów z napędem elektrycznym z zastosowaniem silnika szczotkowego.

Sczotki silnika:
Szczotki silnika wymagają wstępnego ułożenia (dotarcia) do komutatora. W związku z tym, należy przestrzegać następujących zaleceń:

Pierwsze 30 minut:
Pierwsze 30 minut jazdy należy przeprowadzić bezwzględnie na pakietach akumulatorów dołączonych (zalecanych) do danego modelu. Stosowanie innych pakietów akumulatorów (np. LiPo), wiąże się z dużymi prądami, które w przypadku nie ułożonych (nie dotartych) szczotek, powodują spalenie komutatora. Przez ten czas należy bezwzględnie unikać gwałtownych zmian obrotów silnika. Zrównoważone użycie przepustnicy pozwala na dokładne ułożenie (dotarcie) szczotek silnika.

Zastosowanie powyższej procedury pozwoli uniknąć mechanicznego uszkodzenia silnika polegającego na spaleniu komutatora. Takie uszkodzenie nie podlega roszczeniom gwarancyjnym.

 

Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane! 

Modele Aut

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Buggy

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy