Model: 56087
Kod producenta: 5608
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: TRAXXAS
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 

E-REVO BRUSHLESS 4WD TQi 2.4GHz


Rewlelacyjny, szybki model E-REVO - wyposażonego w system Traxxas Stability Management (TSM)


 • Castle Creation's Mamba Monster Brushless System – układ napędowy z silnikiem bezszczotkowym
 • TQ 2.4GHz” - nowy nadajnik Traxxas TQ 2.4GHz High Output Radio z systemem Traxxas Link™ i 4 kanałowy odbiornikMicro.
 • Zasilanie układu napędowego do 25.2 Volt
 • Zintegrowana konstrukcja podwozia
 • Aluminiowe nakrętki kół 17mm.
 • Anodized Teflon - aluminiowe amortyzatory anodyzowane twardym teflonem
 • W zestawie komplet pakietów zasilających
 • Maksymalna prędkość model z zestawu do - 90km/h 
 • Możliwość tuningu do prędkości 117 km/h


Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu.

 


Układ napędowy E-Revo.

Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora.


Castle Creations Mamba Monster Brushless System.

Zespół napędowy „Castle Creations Mamba Monster”  to jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi.
Regulator „Mamaba”  wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem.
Silnik bezszczotkowy Kv 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał. 
 

System radiowy TQi 2.4GHz kompatybilny z iPhone i iPod.

 • Elegancki design z wewnętrzną anteną
 • 5-kanałowy odbiornik z trzema kanałami telemetrii
 • System Link Traxxas z pamięcią trzydziestu modeli
 • Prosty 2-przyciskowy interfejs programowania
 • Wbudowana funkcja Failsafe
 • Technologia Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS)
 • Zasilanie czterema ogniwami AA
 • Gniazdo połączeniowe z Apple iPhone i iPod
 • Wizualny dostęp do następujących funkcji:
     - Telemetria w czasie rzeczywistym
     - Regulacja serwomechanizmu kierunku
     - Regulacja przepustnicy
     - Regulacja hamowania
     - Rewers serwomechanizmów
     - Regulacja wychyleń końcowych serwomechanizmów
     - Wybór modelu

 

Gotowy do wyścigu - najbardziej zaawansowany system radiowy - totalna kontrola.

Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas ® TQi ™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest wyposażenie nadajnika w bazę dokującą, która pozwala na podłączenie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem Link Traxxas ™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów. 

 


App Link Traxxas’a.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetriiTraxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.

Intuicyjny interfejs iPhone i iPod.

Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.

Edytowanie, zapisywanie i udostępnianie profili modeli.

System Link Traxxas’a upraszcza organizowanie całej kolekcji pojazdów. Z systemem Link Traxxas’a oraz systemem radiowym TQi, nie musisz pamiętać, jaki model należy załadować do pamięci. System Link rozpoznaje model i automatycznie ładuje wszystkie parametry do nadajnika. Możesz stale przechowywać parametry 30 modeli. Ponieważ ustawienia fabryczne dla wszystkich modeli Traxxas’a są już zaprogramowane, dodanie nowego modelu Traxxas’a do nadajnika jest bardzo proste.

Telemetria w czasie rzeczywistym.

System Link Traxxas’a zbiera i zapisuje dane telemetryczne podczas jazdy w czasie rzeczywistym. Jeśli wyposażysz swój model w czujniki telemetrii, deska rozdzielcza na kolorowym wyświetlaczu będzie pokazywać Ci prędkość, napięcie akumulatora, obroty silnika i poszczególne temperatury. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna włącznie z wyborem sposobu wyświetlania narzędzi do pomiaru odczytu. Możesz wyświetlić do dziewięciu wskaźników jednocześnie. Możesz ustawić ostrzeżenia progowe. Możesz użyć funkcji nagrywania, dokumentując pogląd deski rozdzielczej z dźwiękiem. Nagrania można nazwać i zapisać w celu późniejszego porównania i analizy.

Zarządzanie 30 modelami Traxxas’a.

System Link Traxxas’a upraszcza organizowanie nawet kolekcji składającej się z 30 pojazdów. System radiowy TQiautomatycznie śledzi jaki model jest związany z nadajnikiem i pamięta wszystkie ustawienia, jakie były do niego użyte. System udostępnia interfejs graficzny, aby zobaczyć historię modelu w nadajniku, zmienić model, dostosować ustawienia.

UWAGA.

Dostęp do wszystkich opisanych powyżej funkcji, możliwy jest po uzupełnieniu zestawu  o następujące elementy:

 • wybrane czujniki telemetrii
 • elementy mocujące czujniki w modelu
   

Niskie położenie środka ciężkości.

Niskie położenie środka ciężkości (Low - CG), gwarantuje możliwość uzyskania dużych prędkości przy zachowaniu stabilności samochodu na drodze. Podwozie E-Revo zostało zaprojektowane zarówno pod tym względem, jak i pod względem zintegrowanej konstrukcji o małej masie.

Żeby umożliwić użytkownikom  stosowanie różnorakich akumulatorów (NiMh, LiPo), zaprojektowano pozwalający na to system mocowania. Na uwagę zasługuje sposób montowania odbiornika, który gwarantuje wodoszczelność najważniejszemu elementowi wyposażenia elektronicznego.

 

 

Wentylacja pakietów napędowych.

Wysokie prądy wyzwalają wysokie temperatury. W związku z tym, chłodzenie pakietów napędowych jest konieczne. W tym celu zaprojektowano uchwyty powietrza poprawiające warunki chłodzenia.

Szybkie mocowanie pakietów napędowych.

W podwozie wkomponowano pojemniki do szybkiego mocowania pakietów napędowych, stanowiące integralną część konstrukcji. Nie trzeba przejmować się luźnymi elementami mocowanymi spinkami, czyli wszystkim tym – co można zgubić po drodze. Wystarczy nacisnąć dwa zatrzaski, odgiąć pokrywę i wyciągnąć pakiet.

 Regulowane mocowanie pakietów napędowych.

Pojemniki posiadają regulowane ograniczniki pozwalające na zamocowanie pakietu  w pozycji przedniej lub tylnej. Montując duże pakiety – wystarczy ograniczniki wymontować. Dodatkowe sprężyny dociskają pakiety do dolnej półki ustanawiając za każdym razem niski środek ciężkości.

 
Podwójny system sterowania kierunkiem jazdy.

Zakładając osiąganie naprawdę wysokich prędkości, konieczne było wyposażenie„E-Revo” w podwójny system sterowania kierunkiem jazdy „dual-servo”. Każdy serwomechanizm posiada moment obrotowy 125oz, co pozwala na precyzyjne sterowania układem kierowniczym.

E-Revo jest wzorcowym przykładem rozwiązań technicznym w klasie „Monster Truck”. To zasługa konstruktorów Traxxas’a, którzy są liderami w dziedzinie innowacji i wzornictwa.

MODEL 56087: w pełni zmontowany – gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego sterowania „TQ™ 2.4GHz Traxxas Link™”, zespołem napędowym „Castle Creations Mamba Monster Brushless System” i malowaną karoserią„ProGraphix". W zestawie dwa pakiety napędowe Ni-Mh 3000mAh / 8.4V.

Modele Aut

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy

Polecamy