Model: 6708
Kod producenta: 6708
Waga produktu: 3.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: TRAXXAS
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Oblicz ratę

 Traxxas STAMPEDE VXL

Bezszczotkowy

The World’s Most Extreme Monster Truck!

Teraz wodoszczelny na każdą pogodę – wodę, błoto i śnieg.

 • Ekstremalna moc napędu bezszczotkowego
 • Nowa aparatura TQ 2.4GHz z systemem Traxxas Link
 • Wodoszczelna elektronika na każdą pogodę
 • Prędkość ponad 100km/h
 • Pakiet napędowy 8.4V/3000mAh

STAMPEFE VXL
jest o tyle wyjątkowy, że zaprojektowano go z    myślą o najmocniejszym zespole napędowym, zasilanym przez bezszczotkowy silnik Velineon.
Napędy bezszczotkowe zakreśliły granice możliwości i wytrzymałości ciężarówek  Monster Truck. Jedna z granic możliwości najlepszych obecnie napędów to uzyskanie prędkości ponad 100km/h, co w przypadku terenowych potworów jest prędkością wyjątkową.

Po wyciągnięciu z pudełka STAMPEDE VXL i jest gotowy do jazdy w ekstremalnie trudnym terenie. Bezszczotkowy zespół napędowyVelineon bezszczotkowym zapewnia najwyższą wydajność, która w ułamku sekundy pojawia się na kołach. W STAMPEDE VXL, szybkość i poziom jego możliwości zależą od wyboru rodzaju pakietów napędowych.
Zespół napędowy „Velineon ® Power System”  akceptuje najszerszy zakres typów pakietów zasilających, w tym 3 celowe akumulatory LiPo i właśnie trzy cele LiPo potrafią wykrzesać z silnika prędkość ponad 100 km/h. Kontrola nad takim wyjątkowym napędem sprawowana jest przez elektroniczny regulator obrotów „VXL-3 Electronic Speed ​​Control ™”, który dzięki funkcji wykrywania niskiego napięcia daje gwarancję bezpiecznego użytkowania akumulatorów LiPo.

Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu.

* Wymaga opcjonalnej zębatki atakującej (nie załączonej do zestawu).

Aparatura zdalnego sterowania “Traxxas TQ 2.4GHz” i 5 kanałowy odbiornik Micro.


Nadajnik posiada sprawdzoną i ergonomiczną budowę uchwytu  „TQ”. System 2.4 GHz uwalnia użytkownika od problemów nakładania się kanałów radiowych i pozwala na bezpieczne użytkowanie modelu niezależnie od liczby kierowców. To nie wszystko. Tą aparaturę wyposażono w system Traxxas Link™. System Traxxas Link™ , to nic innego jak pamięć ustawień 20 różnych modeli. Uruchamiając kolejny ze swoich samochodów, możesz być pewien, że nadajnik automatycznie rozpozna odbiornik i załaduje wszystkie ustawienia przyporządkowane wcześniej do tego właśnie modelu. Przełącznik wielofunkcyjny „Multi-Function” może być zaprogramowany do regulowania czułości i zakresu skrętu kół, czułości przepustnicy,  procentu siły hamowania i neutrum wychyleń.

 

STAMPEDE VXL wyposażono w wodoszczelny układ elektroniczny pozwalający na zabawę w każdych warunkach pogodowych. Zamknięta obudowa odbiornika 2.4GHz Link Traxxas, wodoszczelny regulator obrotów VXL-3s i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych. Teraz błotniste ścieżki nie stanowią już problemu dla STAMPEDE VXL

Velineon 3500 jest bezszczotkowym silnikiem precyzyjnie dopasowanym do zastosowania w skali 1:10 zapewniając doskonałą równowagę maksymalnej mocy i wydajności. Elektroniczny regulator obrotów VXL-3s zapewnia pełną kontrolę nad płynnym ruszanie i precyzyjnym sterowaniem, bez potrzeby dodatkowych czujników i okablowania.

 

Elektroniczny regulator obrotów VXL-3s zapewnia pełną kontrolę nad płynnym ruszanie i precyzyjnym sterowaniem, bez potrzeby dodatkowych czujników i okablowania.

­Velineon VXL-3 poza elektroniczną regulacją obrotów w obydwu kierunkach oferuje dodatkowe funkcje pozwalające na szeroki zakres zabawy,

W regulatorze znajdziemy funkcję „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Tranzystory o wysokiej częstotliwości i zaawansowana konstrukcja obwodu powodują niezwykle sprawnie i wyrafinowane sterowanie przepustnicą. Regulator VXL-3 jest elastyczny w zakresie stosowania konwencjonalnych silników szczotkowych  oraz silników bezszczotkowych. VXL-3 posiada czujnik wykrywający typ silnika. Wysoka wydajność prądowa (320 A pik) i dwustopniowe zabezpieczenie termiczne pozwala na wykorzystanie każdego silnika.

STAMPEDE VXL  wyposażony jest w innowacyjne funkcje takie jak sprzęgło poślizgowe „Revo-spec Torque-Control ™”. Opatentowana konstrukcja pozwala na płynny, precyzyjny i spójny system kontroli trakcji. Przekładnia wykorzystuje szerokie koła zębate i elementy stalowe „Revo ®-Spec Torque-Control ™”.  Nowością w STAMPEDE VXL są wysokiej jakości nakrętki kół i większe łożyska kulkowe w kołach (5x11mm).
Najlepsze serwomechanizmy linii Traxxas 2075, dostarczają moment obrotowy 250 oz w celu utrzymania całkowitej kontroli trakcji w każdych warunkach terenowych. To cyfrowe serwomechanizmy z dźwigniami na łożyskach kulkowych z całkowicie wodoszczelną obudową o precyzyjnym powrocie do neutrum i wyjątkowej mocy. W takiej sytuacji woda, kurz i brud nie mają szans.

­STAMPEDE VXL jest w 100% gotowy do jazdy prosto z pudełka z dwu kanałowym systemem radiowym TQ 2.4GHz i wyjątkowym zespołem napędowym Velineon. Wystarczy spojrzeć na STAMPEDE VXL po wyjęciu z pudełka, naładować baterię i można się bawić! Nowa grafika STAMPEDE VXL wybitnie łączy się z czarno-chromowanymi kołami.

Specyfikacja:

 • w pełni zmontowany – gotowy do jazdy
 • ekstremalna moc napędu Velineon® Brushless Power System
 • nowa aparatura TQ 2.4GHz z systemem Traxxas Link
 • wodoszczelna elektronika na każdą pogodę
 • prędkość ponad 100km/h ( przy doborze odpowiednich pakietów)
 • elektroniczny regulator obrotów VXL-3s
 • pakiet napędowy NiMh 8.4 V/3000mAh
 • ładowarka pakietu napędowego
 • malowana karoseria ProGraphix
 • wysokoprądowe złącza elektryczne
 • metryczny system złącz
 • łożyska kulkowe


 Informacje zebrane przez sklep modele-centrum oraz sklep modelarski boble - zobacz nasze pozostałe modele zdalnie sterowane! 

Modele Aut

 • Skala: 

  1/10

 • Rodzaj: 

  Monster Truck

 • Prędkość: 

  55+ km/h

 • Napęd: 

  Elektryczny Bezszczotkowy