Model: 214230
Kod producenta: 214230
Waga produktu: 0.5000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: HOBBY MODEL
Samolot FOX swobodnie latający dla dzieci
 
  • Praktycznie niezniszczalny.
  • Doskonałe parametry lotu ślizgowego.
  • Gotowy by lecieć w jednej minucie a nawet szybciej!
  • Pomarańczowo-biały z czarnym nadrukiem.

Wykonany z pianki ELAPOR w dwóch wersjach kolorystycznych: z kolorowymi skrzydłami, z kolorowym kadłubem.

W porównaniu do modeli RC, ten szybowiec wymodelowany w piance EPP może być regulowany przez „wyginanie”. Model jest montowany bez klejenia, żadnego malowania i bez nalepek. Na skrzydłach nadruk w kolorze czarnym.

Tego modelu nie da się opisać na stronie internetowej. Trzeba go wziąć do ręki i przekonać się jak genialne bywają proste rzeczy. Wykonany z elaporu, bardzo odpornej i elastycznej pianki ten model o rozpiętości 50 cm, daje wprost nieograniczone możliwości.

Jest świetnie wyważony i posiada doskonałe właściwości aerodynamiczne a przy tym jest niezniszczalny i bezpieczny. Jakbyś go nie rzucił zawsze pięknie poleci. Bawią się nim dzieci od 2 lat jak i dorośli. Zabawa nim naprawdę wciąga, rzucasz nim na coraz większą odległość a on wciąż leci idealnie prosto do Twojego towarzysza zabawy.

Model ten może być przerabiany. Na szybowiec z pełnym usterzeniem, czy motoszybowiec z bezszczotkowym napędem. Poniżej kilka przykładów. Kup go, przerób go, prześlij zdjęcia, filmy do nas a umieścimy fotorelację/videorelację na naszej stronie.

Rozpiętość [mm]:
500

Długość całkowita [mm]:
475

Masa startowa [g]:
40 

 
 
 

           


.

 

 

Informacje zebrane przez sklep modelarski boble.pl