Model: C135
Kod producenta: C135
Waga produktu: 1.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: EITECH
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
EITECH konstrukcje  z elementów metalowych   
Zestaw silnikowy z przekładniami 

Kod produktu:C135
 

Cechy przedmiotu:

  • Można stosować z modelami: C19 (ciężarówka, multipojazdy), C20 (dźwig, czołg), C21 (pojazdy gąsienicowe), C83 (ciężarówki) lub z konstrukcjami własnymi

Zawartość:

  • Silnik 4,5 Volt
  • 12 Kół zębatych różnych wielkości, przekładnie 1:3; 1:5,7; 1:9; 1:50
  • Elementy mocujące
  • Instrukcja

3 baterie R14 potrzebne do zasilania silnika (nie załączone w zestawie)

 


EITECH 

EITECH
to zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych ciekawych konstrukcji. Składa się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów.
Ta różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i przewierconych otworów w elementach umożliwiających dokładność i wiele możliwości w budowaniu. Solidność części zapewnia wielokrotne ich użycie do budowy rozmaitych modeli. Możliwości zestawów konstrukcyjnych EITECH są ograniczone tylko wyobraźnią i pomysłowością projektantów.
.


EITECH to prawdziwa technika w miniaturze, wystarczy zaangażować swój umysł. Daje on możliwość dla dzieci i ich rodziców na wspólne budowanie, które będzie satysfakcjonujące, edukacyjne a przede wszystkim będzie wspaniałą zabawą. EITECH to system doceniany również przez inżynierów i nauczycieli.
Przekładnie możliwe do uzyskania to :  1:3; 1:5,7; 1:9; 1:50

 
Informacje zebrane przez sklep modelarski boble.pl - polecamy modele zdalnie sterowane!