Model: SOLAR_2015
Kod producenta: solar_2015
Waga produktu: 1.0000 kg
Wysyłka od: 8.49 zł
Producent: 0
Solarny pociąg edukacyjny - zestaw do samodzienego złożenia

Solar Bullet Train – edukacyjna zabawka pociąg zasilana energią słoneczną. Dla dzieci od 10 lat.

Ekologiczna zabawka

Solarny pociąg to wyjątkowa zabawka edukacyjna, zasilana baterią słoneczną. 

Zobacz, jak wielka moc drzemie w słońcu – tej żółtej kuli gazowej, która świeci nad naszymi głowami i wykorzystaj ją do fantastycznej, mądrej zabawy, nie martwiąc się przy tym o rachunek za prąd czy kupowanie nowych baterii!

Pociąg zasilany słońcem

Solarny pociąg zaciekawi nie tylko dzieci, ale i nastolatków oraz dorosłych. Każdy, nie dowierzając własnym oczom, z zaskoczeniem odkryje, że zabawka zostaje wprawiona w ruch wyłącznie dzięki promieniom słonecznym! Można całymi godzinami beztrosko wpatrywać się, jak 3 wagoniki suną majestatycznie po pokoju czy podwórku.

To świetna zabawa, ale i nauka połączona z odkrywaniem niezwykłych możliwości, jakie daje otaczający nas świat.

Zasada działania

Do przedniej zabawy wystarczą jedynie promienie słoneczne, uruchamiające silniczki, które wprawiają pociąg w ruch. Zabawka jest bardzo prosta do złożenia i obsługi – zrobisz to w zaledwie kilka chwil. 

Do uruchomienia i poprawnego działania zabawki, należy poddać panel solarny działaniu promieni słonecznych. Zabawka najlepiej i najdłużej działa podczas zabawy na zewnątrz lub wewnątrz, w nasłonecznionym, jasnym miejscu.

Uwaga! Zestaw nie będzie działał poprawnie przy świetle fluorescencyjnym, w pomieszczeniu ciemnym lub podczas pochmurnej pogody. W przypadku dużego zachmurzenia lub zaciemnienia, element solarny można także naładować przy użyciu lampy halogenowej o silnym świetle (żarówka 100 W).

Zawartość zestawu:

  • zabawka solarna pociąg, 3 wagoniki, do samodzielnego złożenia
  • instrukcja obsługi
  • oryginalne opakowanie – idealne na prezent
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...