Model: C73
Kod producenta: C73
Waga produktu: 1.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: EITECH
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Oblicz ratę
EITECH konstrukcje  z elementów metalowych   
 DUŻY HELIKOPTER

 
Kod produktu:C73
Ilość elementów:  300

Elementy w zestawie: elementy metalowe, blaszki, śruby, graficzna instrukcja budowania, narzędzia   
Rozmiar pudełka: 
Ilość modeli ,nieograniczone możliwości własnych konstrukcji
Inne: Zestaw może być rozbudowany o  Profesjonalny zestaw silnikowy C 131
EITECH 

EITECH
to zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych ciekawych konstrukcji. Składa się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów.
Ta różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i przewierconych otworów w elementach umożliwiających dokładność i wiele możliwości w budowaniu. Solidność części zapewnia wielokrotne ich użycie do budowy rozmaitych modeli. Możliwości zestawów konstrukcyjnych EITECH są ograniczone tylko wyobraźnią i pomysłowością projektantów. Magią tego systemu jest to, że ciągle stawia przed budującym nowe wyzwania.

EITECH to prawdziwa technika w miniaturze, wystarczy zaangażować swój umysł. Daje on możliwość dla dzieci i ich rodziców na wspólne budowanie, które będzie satysfakcjonujące, edukacyjne a przede wszystkim będzie wspaniałą zabawą. EITECH to system doceniany również przez inżynierów i nauczycieli.Zestawy konstrukcyjne EITECH są idealną zabawką edukacyjną, która zdobywa ogromne zainteresowanie dzieci. Z zestawów można zbudować proste mechanizmy, które demonstrują różne prawa i zasady z dziedziny matematyki, fizyki, mechaniki i generalnie nauk ścisłych. Dzięki tym zestawom proste złożenie dwóch części razem uczy fundamentalnej zasady inżynierii, iż aby się trzymały trzeba przez nie przewlec śrubę. Ilustruje to ponadto prosty ale bardzo istotny fakt, potrzebne są do tego narzędzia: płaski klucz czy śrubokręt. I oczywiście EITECH uczy zręczności i zwinności.


Prawa Naukowe
Poza przedstawieniem praw naukowych, zestawy EITECH są idealne do wytłumaczenia w interesujący sposób istoty wielu konstrukcji inżynieryjnych, które napotykamy w życiu codziennym. Wielu dzieciom sprawia dużą trudność zrozumienie pracy urządzenia innego niż dwuwymiarowe. Pozwólmy im samym zbudować model, wtedy same, z zainteresowaniem będą poznawać świat trójwymiarowych maszyn. EITECH pozwala na poznanie funkcji mechanicznych, kreację i dostosowanie konstrukcji do własnych projektów.


WALORY ZABAWEK EITECH

EITECH to niepodważalnie produkty bardzo wysokiej jakości. Trwałość części i elementów mechanicznych, mocny i bezawaryjny silnik dają najbardziej optymalne możliwości konstrukcyjne budowania i wielokrotnego przebudowywania modeli bez szkody dla kształtu i funkcji komponentów zestawów.Konstrukcje możesz budować według załączonych planów albo wymyślać swoje własne.
W ten sposób Twoja inwencja twórcza będzie się systematycznie rozwijać.

Zobacz dotatkowe produkty i elementy do twoich budowli :

Różne cegiełki dodatkowe
Prostokątne cegiełki dodatkowe
Ozdobne cegiełki dodatkowe
Dachówki duże
Dachówki małe
Fiurki postacie  zwierzątka


Informacje zebrane przez sklep modelarski boble.pl - polecamy modele zdalnie sterowane!