Model: 2011A
Kod producenta: 2011A
Waga produktu: 1.0000 kg
Wysyłka od: 8.99 zł
Producent: EITECH
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Emily - zabawka solarna 6w1  

Emily - zabawka solarna 6w1: pies, auto, wentylator, poduszkowiec, samolot, łódka

Działa na energię słoneczną

W związku z ekologią, o energii słonecznej słyszy się coraz częściej. Dzieci uczą się w szkołach, że można pozyskiwać energię ze słońca. Idąc z duchem czasu warto więc docenić tą wielką żółtą kulę gazową, która świeci nad naszymi głowami i wykorzystać ją w zabawie. Ale jak to zrobić w domowych warunkach i do tego w cenie, która nie puści nas z torbami?


Do samodzielnego montażu

Przedstawiamy Solar Kit 6! Zestaw 6 w 1 do samodzielnego składania sześciu modeli zabawek zasilanych energią słoneczną - bez kleju czy narzędzi. To coś jak połączenie Transformers, klocków Lego i… mini panelu słonecznego. Niechaj twoje dziecko wejdzie na wyżyny wynalazczości. Ten zestaw rozbudza kreatywność i uczy wykorzystania energii ze słońca do zasilania silniczka elektrycznego. Pozwala też pobawić się wieloma zabawkami a nie tylko jedną. 

Zabawka 6 w 1


1. Wyścigówka


2. Cyber piesek

3. Motorówka

4. Poduszkowiec

5. Wentylator

6. Samolot karuzela

Gdy znudzi się np. Cyber piesek, można zmienić go np. w samolot, następnie w motorówkę i inne. Po zmontowaniu kolejnej zabawki dziecko doznaje ogromnej satysfakcji, ponieważ najwięcej radości sprawia coś co zbudujemy sami. A gdy mały wynalazca może się przy tym nie tylko bawić ale i uczyć to już jest pełnia szczęścia.